kurtki pikowane

Kurtki pikowane – trend z wybiegu

Kurtki pikowane możemy nazwać ostatnim trendem z wybiegu. Sprawdź tę tkaninę, jeżeli nie chcesz popełnić modowego foux pas. Ta bardzo charakterystyczna tekstura sprawia, że pikowane kurtki, zapewniają ochronę przed wszelkimi kaprysami jesiennej pogody.

Kurtki pikowane jako trend

Kurtki pikowane to aktualny trend z wybiegu, który od kilku sezonów zaskakuje w wielu wydaniach. Na dzień dzisiejszy to właśnie ten motyw to „wykończenie bluzy” czy też kurtki, płaszcza, a także bomberek.

Układ wzoru pikowanego może być dowolny. Na rynku odzieżowym napotkamy odzież wierzchnią, która działa na całej powierzchni, a także na niektórych partiach. Śmiało jednak można stwierdzić, że pikowanie zdobywa nowe modowe przyczółki i pojawia się już i w spodniach damskich oraz szałowych koszulach.

kurtki pikowane - zoio

Kurtki pikowane z czym się kojarzą?

Nie zapominajmy jednak, że pikowanie kojarzy się nam z chłodniejszymi porami roku. Tak więc nie powinno Cię to dziwić. Modele kurtek pikowanych tworzy się specjalnie na chłodniejsze pory roku. Więc nie zdziw się, że będą one cieszyć się w okresie jesienno zimowym największą popularnością.

Modele tworzone z myślą o jesieni, posiadają zdecydowanie cieńsze wypełnienia, które pozwalają osiągnąć konkretniejszy wzór, a także fakturę przez co chroni ona przed umiarkowanie chłodnymi dniami.

kurtki pikowane damskie

Wszelkie kurtki pikowane posiadają zapięcia na guziki, stójkę oraz są utrzymane w kolorach ziemi. Tym samym nawiązują one idealnie do typowego angielskiego stylu. Najbardziej nowoczesny charakter mają również bomberki, które posiadają ściągacze w dolnej części.

Możemy powiedzieć, że ubrania pikowane są świetną propozycją dla osób, które mają tendencje zakładać stroje jednobarwne. Dlatego też mężczyźni posiadający kilka kilo za dużo muszą uważać na ten wzór, gdyż może wizualnie dodawać kilogramów.

Siemanko wszystkim, Jestem Kinga! Na co dzień jestem kucharką w moim bistro, lecz czasami lubię tez mogę. Założyłam blog by uzewnętrznić swoje przemyślenia na temat zakupów i aktualnej mody! Zapraszam do zaglądania tutaj :) pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *